„KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO,

ŚWIAT ŚMIEJE SIĘ RAZEM Z NIM”

Marta Sokal-Ziółkowska i Aleksandra Rewers -Jaworska

Uśmiech oraz radość dzieci są wyznacznikiem naszej pracy. Takie motto i takie zasady przyjęłyśmy wiele lat temu. To właśnie na nich opieramy swój program zajęć oraz program szkolenia instruktorów. Wierzymy, że tylko uśmiech, nagroda i pochwała są w stanie wyzwolić w tak małych dzieciach chęć do regularnego uczęszczania na zajęcia. Nie ma dla nas nic bardziej satysfakcjonującego, niż młody uczeń przełamujący swoje bariery z uśmiechem na twarzy.

Nasza „przygoda” z pływaniem niemowląt rozpoczęła wiele lat temu, jeszcze przed studiami. Pracowałyśmy wówczas jako instruktorki w innych organizacjach i szkółkach. U boku doświadczonych i dobrze wyszkolonych trenerów przez dość długi okres zdobywałyśmy wiedzę praktyczną oraz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi.

Przełomowym momentem w naszej karierze zawodowej stał się jednak pierwszy rok studiów Fizjoterapii. Satysfakcja z pracy z dziećmi i wiedza, którą zaczęłyśmy zdobywać podczas zajęć ukształtowała w nas ostateczny kierunek rozwoju osobistego i dalszego działania. W naszych głowach i sercach definitywnie zrodziło się powołanie do pracy z najmłodszymi nie tylko na basenie, ale również w fizjoterapii.

W 2005 roku dojrzałyśmy do decyzji stworzenia własnej szkółki, której nadałyśmy nazwę Let’s swim. Początkowo grono pływaków było niewielkie. Pierwszy, jesienny kurs (z sentymentem wspominamy) liczył 15 osób. Z biegiem czasu organizacja, jakość zajęć, zaufanie i nasza pasja przyciągały coraz większe grono maluszków oraz rodziców chętnych do  przyłączenia się do  zajęć.  Wraz z rozwojem szkółki konieczne było stworzenie nowych miejsc do pływania. Oprócz Góry Kalwarii zaczęliśmy pływać w Aninie, Grodzisku Mazowieckim, Mińsku Mazowieckim, w Warszawie i Wesołej.

Niewątpliwie największym atutem naszej szkółki jest grono ludzi, z którymi współpracujemy. Nasza kadra instruktorska, to grupa młodych, kreatywnych ludzi, pełnych pasji, empatii i pozytywnego podejścia do świata. Naszą wspólną cechą jest wrażliwość w stosunku do dzieci i indywidualne podejście do każdego z nich. Łączy nas również profesjonalizm w działaniu, wzbogacony wykształceniem oraz chęcią stałego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności z zakresu pływania niemowląt i małych dzieci.

 

DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
PRZEPROWADZONYCH JEDNOSTEK LEKCYJNYCH
0
ROZDANYCH DYPLOMÓW
0
ZAUFAŁO NAM PONAD RODZICÓW

KADRA INSTRUKTORSKA SZKÓŁKI LET’S SWIM

 • Aleksandra Rewers- Jaworska
  Aleksandra Rewers- JaworskaINSTRUKTOR

  16 lat doświadczenia

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Fizjoterapii (2007 rok).

  Fizjoterapeuta NDT- Bobath i PNF.

  Instruktor i trener pływania

  Ratownik WOPR

   

 • Marta Sokal-Ziółkowska
  Marta Sokal-ZiółkowskaINSTRUKTOR

  15 lat doświadczenia

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Wychowania Fizycznego (2005 rok) oraz  Fizjoterapii (2007 rok).

  Fizjoterapeuta NDT- Bobath.

  Instruktor i trener pływania.

  Instruktor piłki ręcznej,  lekkiej atletyki oraz gimnastyki korekcyjnej.

  Ratownik WOPR.

   

 • Paulina Rosłon
   Paulina RosłonINSTRUKTOR

   1 rok doświadczenia

  • Grażyna Łopatówna
    Grażyna ŁopatównaINSTRUKTOR

    4 lata doświadczenia

   • Katarzyna Horosz
     Katarzyna HoroszINSTRUKTOR

     5 lat doświadczenia

    • Dorota Peckiel
     Dorota PeckielINSTRUKTOR

     8 lat doświadczenia

    • Domenico Fedele
      Domenico FedeleINSTRUKTOR

      5 lat doświadczenia

     • Paweł Chojnowski
       Paweł ChojnowskiINSTRUKTOR

       10 lat doświadczenia

      • Iga Pszczółkowska
        Iga PszczółkowskaINSTRUKTOR

        3 lata doświadczenia

       • Kinga Cios
         Kinga CiosINSTRUKTOR

         3 lata doświadczenia

        „Kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz w pracy”

        OPINIE O NASZEJ SZKÓŁCE

        • “ Nasza przygoda z pływaniem niemowląt zaczęła się gdy moja córcia miała 15 miesięcy. Od pierwszych zajęć okazało się, że podjęcie decyzji o dołączeniu do grona małych pływaków było strzałem w dziesiątkę. Julcia fantastycznie dostosowała się do grupy. Z wielką uwagą słucha kolejnych poleceń instruktorów, a masa kolorowych zabawek sprawia, że z tygodnia na tydzień Jula nie może doczekać się kolejnych zajęć.”

         KATARZYNA, Anin
         KATARZYNA, AninWordpress Ninja
        • “ Na zajęcia do szkółki Let's Swim uczęszczamy już ponad 5 lat. Zaczęliśmy, gdy Piotruś miał roczek. To nie był urodzony pływak, ale moja świadomość wpływu wody na prawidłowy rozwój dziecka nie pozwoliła zrezygnować. Pamiętam, ze każde kolejne zajęcia, każdy nowy kurs to WIELKI KROK DO PRZODU. Niewątpliwie ogromnym walorem tych zajęć jest to, że wszystkie te kroki mogłem stawiać razem z moim synem. Dawałem mu wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w każdej minucie zajęć. W między czasie na świat przyszła moja córcia - Misia. Ona zaczęła pływać od 3 miesiąca życia. Od tego momentu nasze wspólne, rodzinne wyprawy na basen stały się rytuałem - wielkim przyzwyczajeniem i w tym momencie nie wyobrażamy sobie soboty bez basenu i szkółki Let's Swim”

         PAWEŁ, WARSZAWA
         PAWEŁ, WARSZAWAWeb Designer
        • "Nasz Jaś zaczął uczęszczać do szkoły pływania w wieku 3 miesięcy. Początkowo do wody podchodził z dużą rezerwą, ale każde kolejne zajęcia odbywające się w niesamowitej atmosferze przełamywały w nim wszelkie niedogodności i bariery. W tym momencie jest bardzo dobrze oswojony z wodą, potrafi samodzielnie przemieszczać się w niej i nurkować. Aktualnie Jaś ma zaledwie 1,5 roku, a jego umiejętności pływackie są większe niż u niejednego dorosłego, a na kontrolnych wizytach u lekarza zawsze jest chwalony za postawę, sprawność i wszechstronny rozwój ruchowy. Uważam, że pływanie od najmłodszych lat fantastycznie rozwija dzieci i warto zainwestować rodzinny czas w tego typu aktywność. Polecam wszystkim szkółkę Lets Swim ponieważ instruktorki są profesjonalistkami pod każdym względem".

         Krzysztof
         KrzysztofJuż na 3 kursie