JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY,
WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ I ZAREZERWUJ MIEJSCE.
MOŻESZ TAKŻE ZADZWONIĆ: 509 189 669

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Imię i Nazwisko rodzica / opiekuna (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Lat:

Miesięcy:

Telefon

Adres email (wymagane)

PŁYWALNIA (wybierz miejscowość):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). (np. zdjęcia z nurkowania publikowane są na naszej stronie internetowej do której link mają tylko rodzice uczęszczający na nasze zajęcia)

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem zajęć obowiązującym w szkółce Lets Swim

O akademii Pływania Let's Swim, dowiedziałem się z:
Od znajomychReklamy na pływalniInternetPrasaUlotki / Plakaty

POZNAJ OPINIĘ INNYCH RODZICÓW

  • “ Nasza przygoda z pływaniem niemowląt zaczęła się gdy moja córcia miała 15 miesięcy. Od pierwszych zajęć okazało się, że podjęcie decyzji o dołączeniu do grona małych pływaków było strzałem w dziesiątkę. Julcia fantastycznie dostosowała się do grupy. Z wielką uwagą słucha kolejnych poleceń instruktorów, a masa kolorowych zabawek sprawia, że z tygodnia na tydzień Jula nie może doczekać się kolejnych zajęć.”

    KATARZYNA, Anin
    KATARZYNA, AninWordpress Ninja
  • "Nasz Jaś zaczął uczęszczać do szkoły pływania w wieku 3 miesięcy. Początkowo do wody podchodził z dużą rezerwą, ale każde kolejne zajęcia odbywające się w niesamowitej atmosferze przełamywały w nim wszelkie niedogodności i bariery. W tym momencie jest bardzo dobrze oswojony z wodą, potrafi samodzielnie przemieszczać się w niej i nurkować. Aktualnie Jaś ma zaledwie 1,5 roku, a jego umiejętności pływackie są większe niż u niejednego dorosłego, a na kontrolnych wizytach u lekarza zawsze jest chwalony za postawę, sprawność i wszechstronny rozwój ruchowy. Uważam, że pływanie od najmłodszych lat fantastycznie rozwija dzieci i warto zainwestować rodzinny czas w tego typu aktywność. Polecam wszystkim szkółkę Lets Swim ponieważ instruktorki są profesjonalistkami pod każdym względem".

    Krzysztof
    KrzysztofJuż na 3 kursie